Kontakta oss

Är du nyfiken på hur Språkprojektet kan hjälpa din kommun att lyfta lärandet i era skolor? Kontakta någon av våra kommunansvariga!

Är din kommun redan med i Språkprojektet?
Har du frågor om användning eller behöver hjälp med att komma igång?
Kontakta vår support så hjälper vi dig!

Kontakta support

Stockholm

Binogi Sverige AB (Svb)
Box 7527
103 92 Stockholm
Besök: Saltmätargatan 19

Göteborg

Binogi Sverige AB (Svb)
C/o Brewhouse
Åvägen 24
412 51 Göteborg

Malmö

Binogi Sverige AB (Svb)
Virtuellt kontor i
Skåne,
Södra Sverige

Maria Henriksson

Regional Manager Nordics

+46 79 100 33 72

maria.henriksson@binogi.se

Stefan Eriksson

Key Account Manager (Gbg)

+46 76 623 07 49

Stefan.eriksson@binogi.se

Helena Dahlin

Customer Success Specialist Senior

+46 79 100 01 17

helena.dahlin@binogi.se

Per Hallman

Customer Success Specialist

+46 79 100 80 09

per.hallman@binogi.se

Maria Måsén

Key Account Manager (Södra Sverige)

+46 79 100 01 57

maria.masen@binogi.se

Fredrik Hermansson

Customer Success Manager (Gbg)

+46 79 100 33 84

fredrik.hermansson@binogi.se

Bengt Liljeros

Customer Success Specialist Senior

+46 79 100 04 43

bengt.liljeros@binogi.se

Erika Heineman

Project manager

+46 70 347 14 62

erika.heineman@binogi.se

Camilla Andersson

Customer Success Specialist

+46 79 100 00 68

camilla.andersson@binogi.se