Kontakta oss

Är du nyfiken på hur Språkprojektet kan hjälpa din kommun att lyfta lärandet i era skolor? Kontakta någon av våra kundansvariga!

Är din kommun redan med i Språkprojektet?
Har du frågor om användning eller behöver hjälp med att komma igång?
Kontakta vår support så hjälper vi dig!

Kontakta support

Stockholm

Binogi Sverige AB (Svb)
Box 7527
103 92 Stockholm
Besök: Saltmätargatan 19

Göteborg

Binogi Sverige AB (Svb)
C/o Brewhouse
Åvägen 24
412 51 Göteborg

Malmö

Binogi Sverige AB (Svb)
Virtuellt kontor i
Skåne,
Södra Sverige

m4-studi-staff-maria-masen-0-02.png

Maria Måsén

Kundansvarig/Key Account Manager

+46 79 100 01 57

maria.masen@binogi.se

Team_Stefan_Eriksson.png

Stefan Eriksson

Kundansvarig/Key Account Manager

+46 76 623 07 49

stefan.eriksson@binogi.se

m3_binogi_staff_se_micaela_leu_0-02.png

Micaela Leü

Kundansvarig/Key Account Manager

+46 79 100 66 38

micaela.leu@binogi.se

M3-Binogi-Staff-SE-Rasmus-0-02.png

Rasmus Nybond

Kundansvarig/Key Account Manager

+46 79 1000 443

rasmus.nybond@binogi.se

Team_Fredrik_Hermansson.png

Fredrik Hermansson

Implementering/Customer Success Manager

+46 79 100 33 84

fredrik.hermansson@binogi.se

m3_binogi_staff_camilla_andersson_0-02-black.png

Camilla Andersson

Implementering/Customer Success Specialist

+46 79 100 00 68

camilla.andersson@binogi.se

m3_binogi_staff_se_silia_ziourka_0-02.png

Silia Ziourka

Implementering/Customer Success Specialist

+46 79 100 80 09

silia.ziourka@binogi.se

m3_binogi_staff_se_aaron_sager_0-02-1635943087.png

Aaron Sjöstrand

Implementering/Customer Success Specialist

+46 79 102 11 61

aaron.sjostrand@binogi.se

M3_Binogi_Staff_SE_Daniel_0-02-(1).png

Daniel Olvondahl

Implementering/Customer Success Specialist

+46 79 100 01 17

daniel.olvondahl@binogi.se

Team_Maria_Henrikkson.png

Maria Henriksson

Regional Manager Nordics

+46 79 100 33 72

maria.henriksson@binogi.se

M3-STUDI-Staff-SE-Erika-Heineman-0-02.png

Erika Heineman

Project Manager

+46 70 347 14 62

erika.heineman@binogi.se